23.09.2017 06:23
Nawigacja
· Strona główna
· O Nas
· Galeria zdjęć
· Archiwum zdjęć
· NASI REPREZENTANCI
· Kontakt
· FusionTube
Szkoła Podst. i Gimnazjum
Uczniowie
Pracownicy szkoły
Samorząd Uczniowski
Wspaniały uczeń
NASI PASJONACI
Przedszkole
ORGANIZACJA PRZEDSZKOLA
Przedszkolaki
NASI ABSOLWENCI
Pracownicy przedszkola
Ramowy plan dnia
Zajęcia dodatkowe
Język angielski
Kalendarz
Pośpiewajmy razem...
DOŁĄCZ DO NAS
Zobacz temat
 Drukuj temat
Telewizja przemysłowa jako forma zabezpieczenia
michafary8541
Kamera IP sklada się z obiektywu o stałej lub zmiennej ogniskowej oraz przetwornika obrazu. Kompresuje ona obraz z wykorzystaniem kodeka H.264 i przesyła go w dowolne miejsce sieci dostępnej dla kamery IP. Aktualne urządzenia do monitoringu są oparte na protokole sieciowym TCP/IP czyli technologii używanej przez sieci komputerowe LAN. W tym przypadku dyspozycja użycia systemów telewizji dozorowej w zarządzaniu obiektami jest wyjątkowa. Szczególnie, że sama instalacja monitoringu staje się tańsza z dnia na dzień.
<h2>Najnowsza technologia</h2>
Kamery są wyjątkowo zaawansowane co pozwala stosować je w najbardziej wieloaspektowych sieciach. Kamery sieciowe IP sprawdzą się w sieciach teleinformatycznych, a kamery megapikselowe gwarantują wysoką jakość nagrania dzięki rozdzielczości notowanej w kilku megapikselach. Ważna jest też wzmianka o limitowaniu zbędnego instalacji kablowej. Proponowane produkty wyposażone są w bezprzewodowy system, co przekłada się na pozbycie zawsze frustrujących kabli. Wszystko dzięki zastosowaniu technologii WiFi, który pozwala na stworzenie funkcjonalnego systemu dozorowego.
<h2>Zalety kamer ip</h2>
Dzięki wspomnianym wyżej nowinkom technologicznym, monitoring sieciowy IP jest najbardziej wielofunkcyjną i równocześnie wartą swojej ceny opcją tworzenia monitoringu przemysłowego. Praktycznie niemożliwe jest znalezienie godnej alternatywy dla tego sytemu. Dlaczego? Cały system monitoringu jest zasilany za pomocą jednego okablowania redukując problematykę związaną z okablowaniem oraz instalowaniem systemu. Redukuje to koszty instalacji, a rekonfiguracja kamer nie powoduje już takich problemów jak wcześniej. Jednak najważniejszą zaletą wspomnianych kamer IP jest wysoka rozdzielczość uzyskana poprzez użycie megapikselowych matryc. Dodatkowe funkcje zawarte w kamerach takie jak balans bieli czy regulacja wzmocnienia połączone z wysoką jakością nagrania pozwalają na bezproblemowe rozpoznanie twarzy oraz wynotowanie ważnych detali otoczenia. Materiał nagrany za pomocą takiej kamery może służyć jako rozstrzygający materiał dochodowy.
Kamery IP do monitoringu są aktualnie najlepszym rozwiązaniem dla osób szukających wysoce jakościowego systemu dozorowego sprawnego w każdych warunkach.
alarming.pl
 
Przejdź do forum:
Losowa fotografia
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.32 1,329,794 unikalne wizyty